BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

The new begining

Pirmadienis. Taaip, pirmadienis, savaitės pradžia, laikas naujiems darbams… Nauji darbai užklupo ir mane :) Su keliais bendraminčiais rengsim jaunimo mainus! Turėtų būti įdomu, bet prisipažinsiu tai kartu ir šioks toks iššūkis man. Kaip tik tai, ko man ir reikia, mat vien atsakinėjimas į emailus- tai ne tai, dėl ko aš čia atvažiavau..Tai vat taip šauniai pradedu šią savaitę :) Kai turiu daugiau veiklos, net nuotaika žymiai geresnė, ir norisi viską daryti :)  Pagaliau pradedu įsivažiuoti į savąjį ritmą - vėl planuoti laiką, ką turiu padaryti, bei nusistatyti sau užduotis ir jas įgyvendinti. Jaučiuosi visai kitaip: matyt, apsipratau su kalba, aplinka bei žmonėmis. Džiaugiuosi dėl to, nes pirmosiomis dienomis nors ir viskas atrodė puiku, tačiau viduje jaučiau kažkokius nepatogumus dėl kalbos, naujos aplinkos ir naujo gyvenimo, dėl to buvo sunku susikoncentruoti ties kokiomis nors užduotimis ar įsivažiuoti į gyvenimišką ritmą. Bet dabar viskas gerai ir tikrai džiaugiuosi dėl šio jausmo:)
Beje orai šiomis dienomis nuostabūs - beveik kaip vasarą… Gal tas visuotinis atšilimas nėra jau toks blogas dalykas?:D Na žinoma, juokauju, bet vistiek malonu būti čia, kai dieną šviečia saulė o vakare gali pasivaikščioti be striukės :)
Turiu pasidžiaugti dar vienu dalyku - tai mano organizacijos struktūra. Čia nėra tokio dalyko kaip “bosas”, kuris visiem vadovauja,  ir “pavaldiniai”, kurie vykdo visus nurodymus. Čia visi vieni kitiem lygūs, ir niekas nieko neverčia daryti. Kiekvienas prisiima savo atsakomybę už darbą. Nori daug veikti? Veik. Nori sėdėti kaip daržovė? Sėdėk. Viskas priklauso nuo kiekvieno iniciatyvos ir noro. Kol kas manau, jog tai tikrai puikus požiūris į darbą. Žiūrėsim, kaip tai pasiteisina :) Tai vat taip vat ir gyvenam… Vieta, kur aš gyvenu :)
P.s. Šiandien išbandėm batutą :)
Rita

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “The new begining”

  1.   Aurimas rašo:

    kazkokia tu retarted…. rasai nesamones.

  2.   K rašo:

    Neklausyk Aurimo, ar tokiu zmoniu kaip jis. Tikrai idomu pasiskaityt kaip gyveni. Nesustok :)

Rašyk komentarą