BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rytoj.

Rytoj.

Nuo rytojaus pradėsiu naują gyvenimą.

Nuo rytojaus pradėsiu sportuoti. Rytoj viskas bus gerai…rytoj.

Pastaruoju metu aplinkui ir kartais iš savęs vis girdžiu panašių frazių ir pažadų. Kad nuo rytojaus viskas bus kitaip, gyvenimas bus kitoks, ir panašiai. Bet… ateina rytojus… o pasaulis taip ir lieka toks pats…

Kodėl mes taip dažnai bėgame nuo savęs ir pasaulio, kodėl nuolat atidėliojame gyvenimą?

Tada sugalvojame maždaug apie begalybę priežasčių, ir netgi visai logiškų ir įtikinamų pasiteisinimų, kad mums šiandien nuo visko bloga, mums trukdo nuovargis, tas žmogus arba šiaip blogas rudenio oras… Taip ir gyvenam nuolatinėje „rytoj“ būsenoje.

Tačiau blogiausia, kad, užklupus kasdienybei, dažnai tas rytojus taip ir neateina…

Ir gaunasi taip, kad laukėm laukėm geriausių gyvenimo dienų, bet jos ėmė ir kažkur pabėgo.. .

Juk nei vienas to nenorime, tiesa?:)

Tad kad taip neatsitiktų, kitąkart, kai norėsi pasakyti „rytoj“, tiesiog imk ir pradėk daryti nuo šiandienos! Kada gi dar bus geriausias laikas, jeigu ne šiandien? Būtent dabar! Šią gyvenimo akimirką! Nieko negalvojant, imti ir daryti…:) Kuo daugiau mes bandome galvoti apie tą dalyką, tuo daugiau sugalvojame argumentų, kodėl neverta to daryti, ar kaip blogai gali baigtis… O kai tiesiog paimame ir padarome, nelieka laiko pagalvoti ir atkalbėti savęs.

Aišku, kartais suklystame bandydami, bet juk klaidos irgi nėra blogai :) Jau geriau bandyti ir klysti, negu sėdėti, galvoti, bet nieko taip ir nepadaryti.

Beje, kaip sako sena kinų patarlė: „Geriausias laikas pasodinti medį buvo prieš 20 metų.Kitas geriausias laikas - šiandien“. Tad kam gi laukti rytdienos, jei gali padaryti dabar?:)

Tiesiog paprastai ir nuoširdžiai,

Rita

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Rytoj.”

  1.   Kestutis rašo:

    Rita - Idomi asmenybe :)

Rašyk komentarą