BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2010

The new begining

2010-10-04

Pirmadienis. Taaip, pirmadienis, savaitės pradžia, laikas naujiems darbams… Nauji darbai užklupo ir mane :) Su keliais bendraminčiais rengsim jaunimo mainus! Turėtų būti įdomu, bet prisipažinsiu tai kartu ir šioks toks iššūkis man. Kaip tik tai, ko man ir reikia, mat vien atsakinėjimas į emailus- tai ne tai, dėl ko aš čia atvažiavau..Tai vat taip šauniai pradedu šią savaitę :) Kai turiu daugiau veiklos, net nuotaika žymiai geresnė, ir norisi viską daryti :)  Pagaliau pradedu įsivažiuoti į savąjį ritmą - vėl planuoti laiką, ką turiu padaryti, bei nusistatyti sau užduotis ir jas įgyvendinti. Jaučiuosi visai kitaip: matyt, apsipratau su kalba, aplinka bei žmonėmis. Džiaugiuosi dėl to, nes pirmosiomis dienomis nors ir viskas atrodė puiku, tačiau viduje jaučiau kažkokius nepatogumus dėl kalbos, naujos aplinkos ir naujo gyvenimo, dėl to buvo sunku susikoncentruoti ties kokiomis nors užduotimis ar įsivažiuoti į gyvenimišką ritmą. Bet dabar viskas gerai ir tikrai džiaugiuosi dėl šio jausmo:)
Beje orai šiomis dienomis nuostabūs - beveik kaip vasarą… Gal tas visuotinis atšilimas nėra jau toks blogas dalykas?:D Na žinoma, juokauju, bet vistiek malonu būti čia, kai dieną šviečia saulė o vakare gali pasivaikščioti be striukės :)
Turiu pasidžiaugti dar vienu dalyku - tai mano organizacijos struktūra. Čia nėra tokio dalyko kaip “bosas”, kuris visiem vadovauja,  ir “pavaldiniai”, kurie vykdo visus nurodymus. Čia visi vieni kitiem lygūs, ir niekas nieko neverčia daryti. Kiekvienas prisiima savo atsakomybę už darbą. Nori daug veikti? Veik. Nori sėdėti kaip daržovė? Sėdėk. Viskas priklauso nuo kiekvieno iniciatyvos ir noro. Kol kas manau, jog tai tikrai puikus požiūris į darbą. Žiūrėsim, kaip tai pasiteisina :) Tai vat taip vat ir gyvenam… Vieta, kur aš gyvenu :)
P.s. Šiandien išbandėm batutą :)
Rita

Rodyk draugams

Savaitgalis!

2010-10-03

Na va jau savaitgalis :) Pirmosios laisvos dienos būnant čia. Turiu pripažinti kad ši savaitė praėjo įdomiai. Užvakar mes sulaukėme naujo savanorio - įdomiausias dalykas tas, kad jis yra akls, tad savo komandoje  dabar turime vieną aklą žmogų. Niekada anksčiau nebuvau susidūrusi su tokiais žmonėmis iš taip arti, tad turiu galimybę pasimokyti toleranciojos, paslaugumo, bei supratimo.
Vienas dalykas, kuris pradeda mane čia erzinti - tai anglų kalba. Jau pradėjau mastyti ir netgi mintyse su savimi šnekėtis angliškai, bet problema tame, kad dėl nepakankamai plataus žodyno labai sunku save išreikšti, tad tiesą pasakius jaučiuosi šiek tiek kvaila :D o šiaip su savo kambarioku pradėjom mokytis Olandų kalbos. Tiesą pasakius ji nėra viena iš lenvųjų, reikia kalbėti taip, tarsi kažkas būtų įstigęs į tavo gerklę :D Labai įsitaukiau į mokymąsi groti pianinu, tiesiog negaliu nuo jo atsitraukti :) Beje, užsireistravau į antro lygio Synergy mokymus, kurie bus mėnesio pabaigoje. Su nekantrumu laukiu, nors kiek girdėjau, bus tikrai sunkūs.. Na, bet žiūrėsim kaip ten bus :) Tai štai kaip bėga mano dienos toje šiomis dienomis lietingoje Olandijoje… Kol kas neiseina įgyvendinti visko, ką užsibrėžiau - dar nepradėjau sportuoti ir medituoti. Reikės kažką sugalvoti, kaip tai įgyvendinti.

Beje, vos nepamiršau - šiandien sugalvojom surengti nedidelį dviračių žygį aplankyti apylinkių. Oras pasitaikė tikrai tobulas tokiai išvykai (kaip šilta vasaros diena Lietuvoje), tad kelionė po Olandijos gamtą, miškus ir kaimelius buvo tikrai smagi. Taip atradom vieną labai įdomią vietą - vidury miško daug daug smėlio - tarsi kokia ramybės oazę. Jausmas toks, tarsi būčiau prie jūros, tik trūko vieniteli dalyko - jūros :) Turiu pripažinti, Olandijos gamta ir kaimo vietovės tikrai nuostabios!

Kaip visad,
Rita

Rodyk draugams