Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-10-03

Savaitgalis!

Publikuota: Olandija

Na va jau savaitgalis :) Pirmosios laisvos dienos būnant čia. Turiu pripažinti kad ši savaitė praėjo įdomiai. Užvakar mes sulaukėme naujo savanorio - įdomiausias dalykas tas, kad jis yra akls, tad savo komandoje  dabar turime vieną aklą žmogų. Niekada anksčiau nebuvau susidūrusi su tokiais žmonėmis iš taip arti, tad turiu galimybę pasimokyti toleranciojos, paslaugumo, bei supratimo.
Vienas dalykas, kuris pradeda mane čia erzinti - tai anglų kalba. Jau pradėjau mastyti ir netgi mintyse su savimi šnekėtis angliškai, bet problema tame, kad dėl nepakankamai plataus žodyno labai sunku save išreikšti, tad tiesą pasakius jaučiuosi šiek tiek kvaila :D o šiaip su savo kambarioku pradėjom mokytis Olandų kalbos. Tiesą pasakius ji nėra viena iš lenvųjų, reikia kalbėti taip, tarsi kažkas būtų įstigęs į tavo gerklę :D Labai įsitaukiau į mokymąsi groti pianinu, tiesiog negaliu nuo jo atsitraukti :) Beje, užsireistravau į antro lygio Synergy mokymus, kurie bus mėnesio pabaigoje. Su nekantrumu laukiu, nors kiek girdėjau, bus tikrai sunkūs.. Na, bet žiūrėsim kaip ten bus :) Tai štai kaip bėga mano dienos toje šiomis dienomis lietingoje Olandijoje… Kol kas neiseina įgyvendinti visko, ką užsibrėžiau - dar nepradėjau sportuoti ir medituoti. Reikės kažką sugalvoti, kaip tai įgyvendinti.

Beje, vos nepamiršau - šiandien sugalvojom surengti nedidelį dviračių žygį aplankyti apylinkių. Oras pasitaikė tikrai tobulas tokiai išvykai (kaip šilta vasaros diena Lietuvoje), tad kelionė po Olandijos gamtą, miškus ir kaimelius buvo tikrai smagi. Taip atradom vieną labai įdomią vietą - vidury miško daug daug smėlio - tarsi kokia ramybės oazę. Jausmas toks, tarsi būčiau prie jūros, tik trūko vieniteli dalyko - jūros :) Turiu pripažinti, Olandijos gamta ir kaimo vietovės tikrai nuostabios!

Kaip visad,
Rita

Patiko (0)


Atgal į: Savaitgalis!